Si reaguan banorët kur Arta dhe Artani prezantuan lajmet e shkruara për ta?

By

“Sfida e Emisioneve” që u dha nga “Vëllai i Madh” për nder të 14-vjetorit të themelimit të mediumit Klan Kosova, ka sjellë Artën dhe Artanin në rolin e prezantuesve të Lajmeve Qendrore.

E lajmet që ata prezantuan, që të gjitha kishin të bëjnë me konkurrentët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova.

Shumica prej tyre kanë shpërthyer në të qeshura, kur në ekranin e sallonit panë Artën dhe Artanin duke i prezantuar lajmet, me protagonistë – vet ata.

Por, për t’i parë më në detaje reagimet e tyre, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm