Pas ndarjes Rihanna ka një mashkull tjetër për të kaluar kohën

By

Rihanna me sa duket ka gjetur dashurinë në një vend pa shpresë.

Vetëm disa javë pasi themeluesja e Fenty Beauty, 31 vjeçare, u nda nga i dashuri i saj Hassan Jameel, ajo ajo po kalon kohë shumë me reperin A$AP Rocky, njoftoi The Sun. Dyshja u panë në shoqërinë e njëri tjetrit në New York City këtë muaj.

Rapper ASAP Rocky and Rihanna

“Ata ndanë një suitë hoteli gjatë këtij udhëtimi në New York,” tha një burim. “Sidoqoftë, Rihanna nuk ka dëshirë ta quaje si lidhje kaq shpejt, pas ndarjes me Hassan. Ata me të vërtetë po shijojnë shoqërinë e njëri-tjetrit dhe i marrin gjërat lehtë pasi janë ditët e hershme. ”

Burimi shtoi, “Është me të vërtetë e rastësishme midis tyre dhe ajo nuk po mendon nëse ka një të ardhme me Rocky-n. Ashtë një vajzë e re beqare që pëlqen të argëtohet.”

Burimi: Page Six

 

 

Artikuj të ngjashëm