DJ Sardi nuk ndal performancat as në kohë karantine

By

Në kohën e masave të ashpra për frenimin e përhapjes së COVID-19, mbyllja e lokaleve dhe klubeve të natës me frekuentim të lartë të njerëzve ishte një prej vendimeve të para.

Por, Dj Sardi duket se as në këto kohë nuk do t’i mungojnë publikut.

Ai, në bashkëpunim me një prej klubeve të Tiranës ka nisur performancat livestream në Facebook mbrëmjeve për të sjellë tek secili në shtëpi atmosferën e rutinës që mungon në këto ditë karantine.

Njejtë në Prishtinë veproi edhe ZoneClub që zgjodhi pak ditë më parë, po transmetimet live në Facebook për të gjithë frekuentuesit e rregullt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm