Si nisë dita për Teuta Krasniqin?

By

Aktorja e njohur për serialin “Çka ka Shpija” ishte e ftuar së fundmi në Prive për t’u përgjigjur pyetjeve në “60 sekonda”.

Gjatë intervistës ajo na zbuloi se dita e saj zakonisht nis herët në mëngjes dhe gjëja e parë që ajo ndoshta edhe para një gote kafeje, është të shëtisë qenin e saj.

Uno quhet qenushi i aktores, të cilën ajo e do aq shumë sa që e mban në cover-in e telefonit të saj.

Për më shumë nga aktorja ndiqni të plotë intervistën e saj të mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm