‘Diamanta’ vjen nga Ronela dhe Zerka

By

Një tjetër projekt interesant është publikuar sonte, pashumë zhurmë!

Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë publikuar këngën e tyre të përbashkët ‘Diamanta’.

Se a do e ketë suksesin e ‘Syn i jemi’, mbetet të shihet! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm