Si ndikon epiteti prind në vendimmarrjen politike të Vjosa Osmanit?

By

Në sezonin e ri të emisionit Prive, keni pasur mundësi të ndiqni Kryeparlamentaren Vjosa Osmani, në rubrikën e re ‘5 datat’.

Çfarë i ka borxh bashkëshortit, a ka plane të zgjerojë familjen e saj dhe shumë gjëra të tjera interesante rreth jetës së saj private.

Për më tepër, Osmani tregon se si të qenurit prind ndikon edhe në vendimmarrjen politike të saj.

Një nga intervistat që nuk duhet humbur, ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm