Si ka vendosur ta quajë Meda djalin e tij të ardhshëm?! (VIDEO)

By

Këngëtari i njohur, Meda, javë më parë u bë pjesë e emisionit prive ku shpalosi detaje mjaft interesante nga jeta e tij private.

Ai konfirmoi edhe shtatëzëninë e bashkëshortes së tij teksa atë kohë ende nuk dihej gjinia e foshnjes.

Por me kalimin e kohës gjërat po dalin në dritë dhe po zbardhet e gjitë ngjarja. Meda po pret të bëhet përsëri baba i një djali teksa ai duket se ka vendosur edhe për emrin e tij.

E se si ka vendosur ta pagëzojë djalin e ardhshëm artisti mund ta kuptoni në storien e mëposhtme nga min.2:46. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm