E pabesueshme: Aktori tejet i njohur, pjesë e klipit të ri të Duas!

By

Është ajo që cdo herë e më shumë po bën të flitet për të dhe lajmet për nominime në festival me renome e cmimet tashmë janë përditshmëri.

Dua Lipa ylli I ri në rritje sic është cilësuar nga shumë media të huaja sapo ka lanesuar videoklipin e dyt të këngës ‘Be the one’.

Në pamjet e publikuara nga Dua ajo cka bie menjëherë në sy është prania e aktorin Ansel Elgort. Për të gjithë ata që nuk e njihni filmi i tij më I famshëm është ‘The fault in oru stars’.

Artikuj të ngjashëm