Si humbi në peshë Albatrit Muqiqi?

By

Në një intervistë ekskluzive për Prive në edicionin e kaluar ishte i ftuar Albatrit Muqiqi.

Ai aty zbuloi shumë çka si nga jeta profesionale edhe nga ajo personale.

Ai po ashtu foli shumë hapur edhe për problemet e tij me peshën dhe si humbi gati 15 kilogramë brenda një periudhe kohore prej 4 muajsh.

Si i humbi ai kilogramët zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm