Kate Middleton me unazë të re diamanti në Buckingham Palace

By

Të gjithë sytë ishin në Dukeshën e Cambridge kur ajo erdhi në një pritje në Buckingham të mërkurën në mbrëmje.

Nëna e tre fëmijëve dukej tepër elegante në një fustan mbrëmjeje të Alexander McQueen, njofton Klan Kosova.

Por sendi i vërtetë që mori vëmendje ishte një unazë diamanti deklarate e Kate, të cilën nuk e kemi parë deri tani.

Të ftuar të tjerë ishin ishin Princin e Wales dhe Dukeshën e Cornwall.

Artikuj të ngjashëm