Graniti këput shpresat dhe i thotë se e do si motër, reagimi i papritur i Fifit

By

Drama mes Fifit dhe Granitit po vazhdon me disa episode.

Në mbrëmjen që lamë pas, me mbarimin e spektaklit, Graniti ka ndërruar kahje.

Ai ia ka “këputur” Fifit mundësinë që të jenë bashkë duke i thënë se e do si njeri, si motër.

Kjo ka sjellë reagimin e këngëtares e cila është çuar nga shtrati menjëherë.

“Si motër? Natën e mirë” – dëgjohet teksa thotë Fifi, e pakënaqur nga ajo që dëgjoi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm