Flori Mumajesi po bëhet baba? Si qëndron e vërteta?

By

Pas një qetësie të ‘frikshme’ marrë shkas nga një distancim i Flori Mumajesit nga rrjeta sociale dhe aktivitetet në karrierë, emri i tij u lakua sot për diçka që më së paku pritej.

Portalet raportuan se kantautori i njohur shqiptar po bëhet baba me besoni ose jo, pornostaren AlbyRydes.

Pornostarja shqiptare me banim në Amerikë po pret një vajzë dhe tani për tani është në javën e 34-të të shtatzënisë.

Por a është Flori Mumajesi babai? Këtë s’mund ta themi me siguri mirëpo kalendari nuk na mbështet në këtë konstatim.

Kantautori ka marë rrugë drejt Amerikës në fund të muajit Maj me koncerte, teksa Alby vetëm që ishte rreth 12 javëshe shtatzënë.

Në periudhën kur Alby ka mbetur shtatzënë (fundi i Shkurtit/fillimi i Marsit), ajo ka vazhduar të jetë në Amerikë teksa në po të njejtën periudhë, Mumajesin e gjejmë në koncertet e tij në Europë.

Prive.al ka tentuar të marrë koment edhe nga protagonistët e këtij raportimi për ta konfirmuar apo demantuar mirëpo përgjigje nuk ka pasur, të paktën deri tash.

View this post on Instagram

I still keep it Real when nobody looking 😏 #16

A post shared by 🦂ARYDE$ (@albyrydes_) on

Tani për tani, mund ta themi me siguri vetëm që Flori Mumajesin do e shohim në festivalin ‘Kënga Magjike’ në javët në vazhdim. Për pjesën tjetër, gjithçka ngelet në suazën e pikëpyetjeve. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm