Si do zhvillohen dasmat? Flasin këngëtarët (VIDEO)

By

Për të gjithë çiftet në prag martese, planet e të cilëve u ndërprenë nga pandemia, vjen një lajm i mirë. Këtë vit do të kemi dasma!

Si do të organizohen dhe çfarë masash duhet marrë, materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua sqaron të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm