Lumi B sot publikon projektin e ri (Foto)

By

Reperi Lumi B ka finalizuar projektin e tij këtë herë jashtë grupit dhe bashkëpunimeve.  Kënga është punuar në studion e RedBox e ndërsa videoklipi nga Entermedia.

Klipi do të publikohet sot në YouTube, teksa emri i këngës akoma nuk është zbuluar.

Ajo që po zgjon kuriozitet janë dy dele që Lumi i ka përdorur në videoklip./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm