A e kanë gjetur emrin për vajzën, Gjiko dhe Elita? (VIDEO)

By

Gjiko dhe Elita Rudi së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti i cili ka një djalë, janë në pritje të një vajze e cila vjen në jetë vitin tjetër. Rreth saj, reperi ka folur në emisionin NIN në Klan Kosova, disa javë më parë.

Si do të quhet ajo dhe a ishte kjo një shtatzëni e planifikuar?

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm