Çka thotë Neki Emra për muajin e shenjtë të Ramazanit? (VIDEO)

By

Meqenëse jemi në muajin e shenjtë të Ramazanit, këngëtari i njohur shqiptar, Neki Emra, foli pak rreth kësaj teme.

Gjatë rubrikës “Qitja pikën” të emisionit Prive, Neki foli për Ramazanin por edhe më shumë.

Këngëtari befasoi kur tha se nuk ka borxh ndaj askujt, por foli edhe për xhelozinë në martesë.

Se çka tha Nekiu për muajin e shenjtë dhe çfarë zbuloi tjetër përmes kësaj rubrike, e kuptoni duke klikuar mbi videon e mëpsohtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm