Si do të jetë ky vit për Capital T?!

By

Reperi Capital T i cili për momentin po shijon suksesin e këngës ‘Pare Pare’ është shumë aktiv në mediet sociale.

Fotografitë e postuara i shoqëron edhe me shkrime interesante. Në postimin e bërë para pak minutash ai ka shkruar: “Ky vit do të jetë i shoqëruar me pozitivitet dhe muzikë të mirë”.

Por përpos kësaj ai ka lënë disa fjalë edhe për ata që nuk e pëlqejnë Capital T.

Nuk më interesojnë mendimet e juaja, çdo gjë që bëj, e bëj për vete” – janë fjalët në postimin e artistit.

Capital T do të sjell disa këngë në vitin që sapo kemi hyr e një ndër to pritet të jetë bashkëpunimi me Elvana Gjatën.

Artikuj të ngjashëm