Si baba, si biri! (FOTO)

By

Kapiteni i kombëtares shqiptare, kohë pas kohe poston imazhe me djalin e tij Boikenin.

Duke u treguar i kujdesshëm për të mos i ekspozuar fytyrën në publik, djaloshin e vogël ai kryesisht e fotografon në profil teksa e mëson djalin të veproj si vetë.

E kemi parë në ndeshje futbolli, në veturë por fotoja e fundit, Boikenin dhe babain Lorik e shfaq përkrah pishinës.

‘Duke u bërë gati’ – është përshkrimi i Lorikut me gjasë duke asociuar në sfidën e madhe në karrierë, Euro 2016.

Edhe kësaj here vërehet tendenca që Loriku të vishet njejtë me të birin.

Artikuj të ngjashëm