Fibi, tejet e nxehtë në klipin e ri

By

Siç edhe kishte paralajmëruar, këngëtarja Fibi ka publikuar sot pas orës 18 projektin e ri të tilluar ‘Sa here’.

Për realizimin e kësaj kënge, Fibi i ka besuar sërish reperit 2Ton i cili është marrë me muzikën dhe tekstin teksa një aspekt tjetër, dukja është trajtuar nga grimeri Arbër Bytyqi dhe Dona Matoshi për veshjen.

Videoklipi është vizuelizuar nga XL Films. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm