Si asnjëherë: Bradley Cooper flet për vajzën Lean dhe gruan bukuroshe, Irina Shayk

By

Aktori i famshëm amerikan Bradley Cooper, duket tejet i pashëm në kopertinën e revistës Ë, në numrin e ri të këtij muaji.

bradley cooper w magazine 014156710

Ai ka folur për herë të parë për gruan e tij Irinën dhe vajzën e tyre të vetme Lean. Derisa Cooper po e komentonte filmin e tij të fundit A Star is Born, ku ai luan bashkë me këngëtaren Lady Gaga, ka treguar se ajo periudha e xhirimeve ka qenë magjike për të.

Image result for bradley cooper and irina

“Zgjohesha në mëngjes dhe shkoja në ushtrime, e pastaj kishga dy orë ushtrime me kitarë dhe dy orë me piano. Aso kohe Irina ishte shtatzënë, kështu që ishte gjithçka perfekte. Lea ka lindur një javë para se ne të nisnim xhirimet”, ka thënë Cooper, duke iu referuar për herë të parë të bijës dhe partneres së tij modeles Irina Shayk. /Prive.al

Image result for bradley cooper and irina

 

Artikuj të ngjashëm