Në shtrat me Era Istrefin (FOTO)

By

Çka nuk mbeti pa u thënë për Erën, mbase pas gjithë këtyre arritjeve dhe sukseseve ishte e pashmangshme që të mos lakohej emri i saj  si nga fansat ashtu edhe nga mediat e ndryshme.

Një gjë të tillë nuk është që nuk po e dëshiron edhe vetë ajo, kjo për faktin që të shumta dhe mjaft të shpeshta janë publikimet e saj në rrjetet sociale për të treguar kështu cdo hap që këngëtarja bën.

E janë efektet e rrjetit social Snapchat ato të cilat si shumicën prej nesh po e impresionojnë edhe artistën që po ngjet majat e suksesit të saj.

E relaksuar, e bukur dhe me diamante rreth syve na shfaqet Era në një imazh shtratin e saj ç’lodhës./PRIVE.AL/

9840cf085f517472646f4336044ae8542dfc53453d79b30ce73d1194eaf7518b_full

Artikuj të ngjashëm