Sot është 1 dhjetori që Sara Hoxha do ta mbajë mend për gjatë

By

Sara Hoxha, një nga fytyrat publike më të dashura lansoi sot bashkëpunimin e saj.

Sara ka bashkuar forcat me sipërmarrësen dhe make-up guru-n, Sara Karaj.

Kjo e fundit ka brendi e saj në makeup dhe bashkë me Sara Hoxhën po sjellin bashkë koleksionin e ri në kuadër të Skosmetics.

View this post on Instagram

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Në një event të madh të Tiranë momentalisht po zhvillohet festa e lansimit të koleksionit.

Natyrisht që afër saj është Ledri dhe vogëlushja Poem Blu. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Prive.al (@prive.al)

Artikuj të ngjashëm