Shumë shpejt klipi i ri nga Diona!

By

Kjo javë ka qenë goxha e mirë për Diona Fonën, këngëtarja të premten është diplomuar nga Universiteti në Londër, duke mbyllur me sukses këtë kapitull.

Ndërsa, tani është koha për një projekt të ri muzikor që tashmë e ka gati.

Diona pritet që këto ditë të nis xhirimet e klipit dhe të publikohet menjëherë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm