Lulja në rolin e modeles, pozon për shtëpi të modës!

By

Luljeta Përgjeqaj, bashkëshortja e këngëtarit Mehdin Përgjeqaj ka marrë një rol të ri.

Ajo ka pozuar si modele e veshur në veshje tradicionale përnjë prej shtëpive të modës.

Fotot janë realizuar nga Norik Uka dhe në to, Përgjeqaj shkëlqen.

Disa prej shkrepjeve mund t’i shihni më poshtë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm