Shqipja – Edonës: Ti mua s’më çon në limite (VIDEO)

By

Shqipja dhe Edona sot kanë dalë më mëngjes për të shijuar rrezet e diellit.

Ato kanë biseduar se si do të ishte situata në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova 2 nëse do të debatonin.

“Flakë shtëpia do të shkonte, do të merrnim zarf të zi”, tha Edona.

Kurse Shqipja ia ktheu: “Ti mua s’më çon në limite”./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm