Rita Ora surprizon spitalin e fëmijëve e veshur si babadimër (FOTO)

By

Rita Ora dhe Idris Elba lumturuan fëmijët e një spitali, në prag të festave të fundvitit.

Këngëtarja 28-vjeçare dhe aktori 48-vjeçar vizituan spitalin të premten në mbrëmje në Londër, transmeton Prive.

Të dy ishin të veshur si babadimër.

Rita Ora hyri në Instagram për t’i ndarë disa fotografi dhe për të shkruar: “Faleminderit babagjysh @idriselba për ftesën për t’i vizituar fëmijët, infermieret dhe mjekët në spital. Surpriza më e mirë ndonjëherë. Deri në vitin tjetër. Faleminderit spitalit Chester dhe Ëestminster si dhe Evelina”.

Artikuj të ngjashëm