Shpërthen debati mes Ganisë dhe Yllit: “Nuk je burrë, je rrenc”

By

Ganiu dhe Ylli kanë debatuar me njëri-tjetrin.

Ylli iu ka drejtuar Ganiut duke i thënë “ti je ofendues ti bën gjithqka për lojë”.

Ndërsa Ganiu i ka thënë “ më vjen keq për ty”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm