Shpati dhe Selvija bëjnë kurorëzim fetar (FOTO)

By

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao kanë bërë kurorëzim fetar.

Lajmin e ka zbuluar vet bashkëshortja e këngëtarit përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram kur dikush e pyeti për dasmë.

Ajo thotë se janë të kurorëzuar dhe se nuk kanë plane për dasmë për shkak të pandemisë.

Gjithsesi në disa intervista, Shpati ka thënë se e do një dasmë shumë të madhe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm