Shpat Deda publikon albumin e ri

By

Shpat Deda ka publikuar albumin e tij më të ri, i cili quhet “Rrugë”.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, artisti ka thënë se ky album është dhuratë për adhuruesit e tij duke e quajtur të zymtë këtë vit.

Ai shpreson se këngët e tij do t’i ngrohin sadopak zemrat e kosovarëve.

“Jam shumë i lumtur të ndaj me ju albumin tim të tretë “Rrugës”, i cili tashmë është online në të gjitha platformat digjitale dhe mund ta gjeni në ‘www.shpatdeda.com’”, ka shkruar Deda.

Më poshtë keni disa këngë të këtij albumi:

Artikuj të ngjashëm