Natalie Portman shoqe nga fëmijëria me Britney Spears?

By

Natalie Portman ka treguar për fillimin e miqësisë së saj me Britney Spears pasi dyshja qysh në fëmijëri kishin punën e njëjtë.

Aktorja 38 vjeçare zbuloi se ata të dyja e kishin kuptuar se ndanin të njëjtin rol si fëmijë dhe u bashkuan në moshën 18 vjeçare për të bërë një festë së bashku, njofton Klan Kosova.

Pasi e kuptuan këtë ato u bashkuan në Mickey Mouse Club.

Të gjitha këto ato zbuluan tani për fansat e tyre.

 

Artikuj të ngjashëm