Veshjet e shtrenjta të Xherdan Shaqirit

By

“The Sun”  i ka kushtuar një artikull stilit dhe garderobës së futbollistit të Liverpool, Xherdan Shaqirit.

Në shkrim përmendet dhe fakti që Shaqiri vishet gjithnjë me çanta të shtrenjta që kapin vlera 1900 paundë.

 “Të vishesh si anësori zvicerian i Liverpool-it, i cili mban veshje të brandve më të famshme si Louis Vuitton dhe Tom Ford,”- shkruhet në artikullin e “The Sun”.

   

Artikuj të ngjashëm