Çfarë mbajnë në çanta të famshmet shqiptare? (VIDEO)

By

Çfarë përmban zakonisht çanta e një femre të famshme?

Këtë ua treguam ne bashkë me disa prej të famshmeve në një rubrikë të re të PRIVE, gjatë verës.

Prive summer: Në çantën e…? – solli fytyra të njohura si Adrola Dushi, Learta Jakupi, Engjëllusha Salihu, Arbnora Ademaj e Fiona Gllavica.

Këto femra të njohura na treguan deri në detaje çfarë mbajnë zakonisht në çantat e tyre dhe pa çka nuk dalin nga shtëpia.

Nëse nuk i keni parë këto storje gjatë verës, ua risjellim edhe një herë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm