ÇKA PO BËJNË RITA ORA DHE RICKY WILSON?!

By

Dy antarët e jurisë së ‘The Voice UK’ Rita Ora dhe Ricky Wilson janë bashkuar për një projekt interesant.

Artistët do të punojnë në albumin që Wilson po përgatit për fëmijët e ndërsa pjesë e saj do të jetë edhe shqiptarja Rita.

Ky projekt do të përfshijë disa tregime dhe këngë për fëmijë.

Mirror shkruan se është e pabesueshme se si Rita pas shumë angazhime gjithmonë gjen kohë për gjëra të reja në karrierë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm