Shkurte Fejza kritikon ashpër veten, bën atë që bëjnë të gjitha gratë!

By

Këngëtarja Shkurte Fejza ka një jetë të tërë në skenën, e bashkë me skenën edhe një arkiv të tërë veshjesh në dollapin e saj.

Në një Intervistë për Prive, Fejza rrëfen se makina e saj i ngjanë një dhome zhveshjeje sepse në të ka çdo gjë që i duhet një gruaje.

Ajo tregon po ashtu, se aq shumë blen rroba sa shumë prej tyre i mbesin të paleshura dhe ende me etiketat e çmimet e blerjes.

Fejza e kritikon veten në këtë aspekt, dhe mendon që duhet stopuar pak veten.

Ndiqeni të plotë intervistën me Shkurte Fejzën në Prive:

Artikuj të ngjashëm