Shkurt e pastër, Loredana i uron ditëlindjen Zunës me epitetin e veçantë

By

Loredana është kujdesur që sot t’i urojë ditëlindjen Zunës, koleg e partner i saj i zemrës.

View this post on Instagram

Du bist mein !! Zu Hause in 45 min eine Hook aufgenommen 😂🆘 Donnerstag 23:59 🆘 @loredana

A post shared by ZUNA (@kmn_zuna) on

Me rastin e ditës së tij të veçantë, ajo është mjaftuar me një foto të përbashkët dhe urim të shkurtër.

‘Gëzuar ditëlindjen shpirt i pastër’ – është shprehur Lori.

Më shkurt e pastër se kaq nuk do mundej. Edhe 100 për Zunën i cili sot mbush 27 pranvera.

Artikuj të ngjashëm