Shifrat marramendëse: “Pasha jetën” e Majk e Kapos kap milionëshin në pak ditë

By

Ishte një bashkëpunim i paramenduar për të sjellë shumë sukses dhe ashtu u doli.

Dy reperët, Majk dhe Kapital T publikuan të premten që lamë pas këngën “Pasha jetën”, që i dedikohej një ndarjeje, e më saktë një tradhtie.

Ky projekt ka marrë hapa gjigantë në klikueshmëri, duke marrë mbi katër milionë klikime në më pak se një javë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm