Deklarata e Gjikos, më EPIKJA e dhënë ndonjëherë në tapetin e kuq?! (VIDEO)

By

Ai njihet për natyrën e tij pa komplekse dhe thënien e gjërave haptazi e pa dorashka.

Reperi nga Peja, Gjiko, realitetin e ka ‘goditur’ edhe në krijimet e tij muzikore ku ka përfshirë tema nga më të ndryshmet.

Prej më interesanteve, pa dyshim është ajo e operacioneve plastike të cilat ai i ka përmendur mes tjerash edhe tek projekti i fundit ‘Hajt hajt’.

E pikërisht një prononcim për këtë çështje, Asdreni e pati dhënë edhe në intervistën për Prive në tapetin e kuq të Top Awards ku thumbon femrat me operacione plastike.

Deklaratën e tij EPIKE e gjeni në videon e mëposhtme nga minuta 2:17. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm