Shengyl Ismaili nuk e ka problem të flasë për marrëdhëniet seksuale

By

Këtë të shtunë, e ftuar në Prive ishte aktorja shumë e dashur Shengyl Ismaili.

Ajo gëzon dashuri të madhe nga publiku për rolet e saj shumë simpatike në shfaqjet televizive.

E ftuar në intervistën më pikante dhe më të shkurtër të Prive, “60 sekonda” natyrisht që pyetjet më të sikletshme nuk do të mungonin – që kanë të bëjnë edhe me seksin.

Mirëpo, Shengyl Ismaili çdo pyetje i përgjigjet me një dozë humori.

Çfarë bën ajo pas seksit? Marrëdhënia seksuale më e mirë në mëngjes apo pas darke?

Na përgjigjet vetë aktorja. Ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm