Shën Valentini i Albinës s’mund të ishte më i ëmbël se kaq

By

Me rastin e Shën Valentinit, një fluks i madh i postimeve në rrjete sociale pasoi nga të famshmit shqiptarë.

Ata zgjodhën këtë ditë të veçantë për të bërë dedikime romantike ndaj personave të zemrës.

Një i tillë nuk ka munguar as nga çifti më i ri (zyrtarisht), Albina Kelmendi dhe Valon Vataj.

Pak kohë pasi konfirmuan lidhjen e tyre të dashurisë, me rastin e kësaj dite, në një foto të përbashkët, Vataj është shprehur:

“Diçka për dashuri”.

Krah çiftit është edhe vëllai i këngëtares, Albini, me të dashurën e tij.

Qofshin kështu gjithmonë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm