Modelja e famshme me një mesazh të veçantë

By

Ashley Graham është duke dashur lëkurën në të cilën ndodhet.

 

Modelja 31-vjeçare ndau në Instagram një selfie nudo me ndjekësit e saj. Ashley, e cila do të bëhet nënë së shpejti ishte duke buzëqeshur nga veshi në vesh, ndërsa ajo me krenari mbante trupin e saj dhe u dha fansave një vështrim të detajizuar.

“Duke u bërë më e mëdhe e duke u përpjekur të pranoj trupin tim të ri çdo ditë,” shkroi ajo në video. “Ky po që është një udhëtim dhe unë jam aq mirënjohës që kam një komunitet kaq mbështetës.”

Pasi panë videon, disa të famshëm e duartrokitën Graham për vazhdimin e përhapjes së mesazhit të saj për pozitivitetin e trupit.

Image result for ashley graham pregnancy announcement

Kjo nuk ishte hera e parë që personazhi i famshëm 31-vjeçar kishte ndarë një selfie nudo me ndjekësit e saj. Ajo gjithashtu e bëri këtë pasi njoftoi shtatzëninë në gusht. “Njësoj, por pak më ndryshe”, pati shkruar ajo në rrjetin social në atë kohë.Graham po pret fëmijën e saj të parë me burrin e saj Justin Ervin.

Burimi: Cosmopolitan.com

Artikuj të ngjashëm