“Të përshëndes” – balada më e re nga Sabri Fejzullahu (VIDEO)

By

Edhe një baladë të re e solli Sabri Fejzullahu.

Këngëtari publikoi këngën e tij me titull “Të përshëndes” e cila u punua nga Kreshnik Avdiu e Ardian Kastrati.

Klipin e realizoi MProduction dhe ju mund ta shikoni të plotë në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm