Shakira në lidhje me aktorin e famshëm?

By

Kanë qarkulluar disa thashetheme që kur Shakira dhe Gerard Pique vendosën të ndaheshin pas 12 vitesh së bashku. Që nga momenti i publikimit të lajmit, ndarja e tyre është një nga temat më të diskutuara në rrjetet sociale.

Në fakt, një nga historitë më të fundit që ka dalë është se këngëtari dhe aktori i njohur Chris Evans kanë ndjekur njëri-tjetrin në Instagram.

Që nga ai moment, ka përdorues të mediave sociale që spekulojnë për një lidhje të mundshme mes dy të famshmëve.

Duhet të theksohet se Evans ndjek vetëm 211 njerëz në Instagram, shumica e të cilëve janë aktorë dhe shokë të Marvel.

Evans komenton thashethemet për Shakira

Një gazetar i Univision e pyeti Evans për vendimin e tij për të ndjekur Shakirën në mediat sociale në një ngjarje që u mbajt në Teatrin El Capitan në Hollywood, Kaliforni.

“Nuk e kam takuar kurrë, por jam një fans i madh”, tha Evans, i cili më pas u pyet nëse do të merrte pjesë në një nga videoklipet e saj.

“O zot, do të më vinte shumë turp të qëndroja pranë saj.” /Prive.al

Artikuj të ngjashëm