“Mos të lashtë zoti pa grua”: Stresi prezanton darkën që i përgatiti e dashura

By

Kujt do t’ia merrte mendja se një çun rebel si Stresi do dashurohej deri në veshë?

Epo kjo edhe ndodhi dhe ai e e dashura e tij Kejsi, janë një çift shumë i lumtur që thanë se vitin tjetër, po planifikojnë edhe martesën.

Image result for stresi dhe kejsi

Për një kohë të gjatë lidhjen e tij me të, reperi e mbajti të fshehur po gjithçka e rrëfeu me zemrën plot kur e ndjeu se ishte momenti.

Dashurinë për të e ka të madhe sa madje edhe po e quan grua e po ia lëvdon punën në mesin e qindra mijëra fansave të tij në Instagram.

Reperi ka publikuar në llogarinë e tij në këtë rrjet social, një imazh të tryezës që Kejsi ka shtruar për të e për veten, ku ka seruar darkën për sonte.

“Mos të lëntë zoti pa grua”, ka shkruar ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm