Një tjetër hap drejt shkëputjes finale nga Kosova: Aktorja e njohur me shtetësi të re

By

Hapat e parë i filloi si modele për të vazhduar me aktrim në serialin ‘O sa mirë’ ku edhe u bë më e njohur e shumë e dashur për publikun.

Bëhet fjalë për Ema Ukën e cila menjëherë pas largimit nga seriali në fjalë u transferua në Holandë ku po jeton tash e disa muaj dhe sipas disa fotografive të postuara duket se po e shijon në maksimum eskperiencën e re.

Një tjetër fotografi e postuar pikërisht sot nga aktorja, na tregon se së fundmi ajo është pajisur edhe me pasaportën holandeze e siç duket ky transferim i aktores do të jetë i gjatë dhe në Kosovë do ta shohim vetëm në vizitë si turiste. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm