Semi dhe Donaldi rigjejnë balancat, çka ndodhë nesër?

By

Marrëdhënia mes Semit dhe Donaldit është kthyer në nivelet e para-Big Brother VIP.

Donaldi ia kthen Semit

Pasi këngëtarja shprehu hapur kundërshtinë dhe intolerancën e saj ndaj sjelljeve të Donaldit me Beatrixën në spektakël duke ia kërkuar edhe lodrën Ginin që ia la në shtëpi Donaldit kur doli, mimikat epike të Semit janë zëvendësuar me të qeshura.

Këngëtarja këtë të premte do jetë në emisionin e Donaldit dhe Romeos, si e ftuar, duke dëshmuar që gjithçka mes tyre është si dikur.

Zhvillimi vjen vetëm dy ditë pas këngës më të re të Semit, e cila poashtu mori goxha vëmendje në rrjet duke u komentuar, mes tjerash edhe për tekstin e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm