Për ditëlindje, Majk ndan momentin e ëmbël me Roanin

By

Roani sot feston ditëlindjen e pestë.

View this post on Instagram

A post shared by MR⚜️ (@majlindazeka1)

Djali i Majk dhe Majlinda Zekës ka marrë menjëherë urimet e të dy prindërve përmes rrjeteve sociale.

Këngëtari ka vendosur që të ndajë një sekuencë nga një moment shumë simpatik babë e bir.

Ku ka si dashuria babë e bir? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm