‘Sekreti’, projekti solo nga Eni Koçi

By

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Këtë herë solo, Eni vjen me këngën e titulluar ‘Sekreti’.

Kënga mban vulën e të dashurit të saj, Gencit dhe label-it të tij ‘Blackfish Entertainment’ teksa për tekstin është përkujdesur vetë këngëtarja.

Ndiqeni të plotë këngën më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm