Brenda shtëpisë disa milionshe të Nicole Scherzinger

By

Nicole Scherzinger hapu derën e shtëpisë së saj disa milionshe për Architectural Digest, dhe jo vetëm, ajo edhe ju dha një shetitje brenda shtëpisë së saj.

Shtëpia mahnitëse e Nicole Scherzinger në kodrat me pamje nga Los Angeles pasqyron stilin dhe klasën e pronares së saj në çdo hap.

Ish këngëtarja kryesorë e Pussycat Dolls dhe të ftuarit e saj gëzojnë pamje panoramike spektakolare të LA, që shtrihet nga në qendër të qytetit deri në plazh. Nga teatri i saj shtëpiak deri tek arti i kuruar me përpikëri në mure, këngëtarja dhe aktorja duket se ka projektuar oazën perfekte./Prive.al

 

Ndiqni videon më poshtë për të pare më shumë:

Artikuj të ngjashëm