Së shpejti do bëhet baba – Skerdi nis blerjet për foshnjën (FOTO)

By

Skerdi së shpejti pritet të bëhet baba.

Ai dhe gruaja e tij, gazetarja Vesa Rama, janë në pritje të fëmijës së parë, gjininë e së cilit nuk e kanë zbuluar ende.

Këngëtari nga Shqipëria i cili këto javë pritet të nxjerrë projekte të reja muzikore, ka nisur blerjet për foshnjën.

Përmes një instastoryt, artisti zbuloi se ka dalë për të blerë karrocën e fëmijës me përshkrimin: “Për zemrën”.

Nuk dihet ende nëse fëmija është vajzë apo djalë megjithatë ne I urojmë ardhje të shëndosh bebit në jetë.

Në anën tjetër, Skerdi sot njoftoi se bashkëpunimi me The Pak me titull “Diablo” do të publikohet nesër në orën 18:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm