Zaimina Vasjari shtatzënë dhe ende duket si top-modele (FOTO)

By

Me një postim që bëri në instagram ditë më parë, më në fund e pranoi se po pret fëmijën e saj të parë.

Por ajo nuk po duket aspak si një grua që po pret fëmijë. Të paktën në fizikun e saj.

Këngëtarja e famshme Zaimina Vasjari, ka ruajtur në mënyrë perfekte format e trupit, duke mos shtuar as edhe një kilogram. Madje, edhe barku që do duhej të ishte i fryrë, nuk duket i tillë në trupin e saj.

Sidomos në imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram, ajo të jep përshtypjen se është modele që po pozon për koleksionin e fundit të ndonjë marke rrobash. /Prive.al

? @zaimina_vasjari_store #23weekspregnant??

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Artikuj të ngjashëm